Cellactiv – Czy działa i jakie przynosi efekty?

Tabletki na cellulit Cellactiv
Problem cellulitu dotyczy bardzo dużej ilości kobiet, często nawet tych w młodym wieku.

Nieestetycznie wyglądająca skóra na pośladkach i udach przypominająca „skórkę pomarańczową” w wielu przypadkach wpływa na obniżenie samooceny.

Na szczęście na rynku przybywa produktów, które pomagają nam w walce z cellulitem.

Jednym z najbardziej popularnych preparatów stał się Cellactiv.

W tym artykule poznamy zalety oraz wady tego preparatu, opinie jego użytkowniczek, jego skład oraz gdzie go kupić i ile kosztuje.

Cellactiv
Nasza ocena:

Tabletki na cellulit Cellactiv
Nasza opinia:
Skuteczny preparat. Polecamy go szczególnie kobietom ze słabszą postacią cellulitu, którym nie przeszkadza trochę dłuższy czas oczekiwania na efekty.
Strona producenta

Dla kogo jest Cellactiv i na co pomaga

Cellactiv jest suplementem diety, w postaci tabletek przeznaczonym dla kobiet. Pomaga on pozbyć się uporczywego cellulitu.

Tabletki mają postać kapsułek, a ich stosowanie nie wywołuje skutków ubocznych i jest w pełni bezpieczne w stosowaniu.

Preparat w przeciwieństwie do innych produktów jak kremy i balsamy działa na skórę od wewnątrz, czyli w miejscu, gdzie powstaje cellulit.

Czy Cellactiv działa – efekty stosowania

Efekty stosowania CellactivWedług opinii użytkowniczek Cellactiv jest produktem, który skutecznie pomaga zredukować cellulit.

Regularne stosowanie produktu może przyczynić się do zredukowania cellulitu w 85%. Tego rodzaju efekty są zauważalne przy regularnym stosowaniu już po 5 dniach kuracji.

Dodatkowo oprócz redukcji skórki pomarańczowej użytkowniczki produktu zauważyły ogólną poprawę stanu skóry.

Skład Cellactiv i dawkowanie

Preparat składa się w pełni z naturalnych produktów, które pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej z obszaru pośladków, ud oraz brzucha. Wśród składników występujących w preparacie znajdują się między innymi:

Ekstrakt z pestek winogron, który wpływa na zwiększenie ilości białek kolagenowych, które wykazuje właściwości przeciwutleniające i ogranicza działanie wolnych rodników.

Ekstrakt ze skrzypu polnego, który zawiera dużą ilość witamin oraz krzemu odpowiadającego za produkcję kolagenu. Pomaga utrzymać gładką i zdrową skórę.

Ekstrakt z pokrzywy, która zawiera witaminy, mikroelementy oraz substancje mineralne stymulujące przepływ krwi w organizmie. Prawidłowe krążenie jest ważne w utrzymaniu odpowiedniej elastyczności tkanki skórnej.

Zielona herbata, której zalety znane są głównie z właściwości odchudzających. Witaminy i mikroelementy zawarte w Zielonej herbacie wspomagają proces spalania tkanki tłuszczowej, która jest jedną z przyczyn powstawania cellulitu.

Wyciąg z wodorostów, które zawierają kwas alginowy, który reguluje krążenie oraz wspomaga dotlenienie I ożywienie komórek.

Producent zaleca przyjmowanie dwóch tabletek dziennie przez okres trzech miesięcy aby wyeliminować cellulit.

Zalety oraz wady Cellactiv

Najważniejszą zaletą Cellactivu jest to, że jest on produktem skutecznym.

Obok skuteczności jego zaletą jest również naturalny skład. Dzięki temu może on być stosowany przez każdą z Pań, bez wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych.

Dodatkowo oprócz redukcji cellulitu następuje poprawa jakości skóry, jej wygładzenie, poprawa elastyczności oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

Wady stanowić może konieczności systematycznego przyjmowania tabletek, a dla niektórych także jego cena.

Gdzie kupić Cellactiv i jego cena

Produkt można zakupić na oficjalnej stronie producenta. Dostępna jest jedynie sprzedaż poprzez stronę internetową.

W związku z tym, że jedynym dystrybutorem produktu jest sam producent nie poleca się kupna produktu w innych serwisach niż oficjalna strona producenta.

Kupno preparatu na innych stronach internetowych wiąże się z możliwością otrzymania nieoryginalnego produktu o niewiadomym, możliwe, że nawet niebezpiecznym składzie.

Najbardziej popularną opcją jest opcja zakupu trzech opakowań produktu, które powinny wystarczyć na trzy miesiące kuracji. Cena za trzy opakowania wynosi 299 zł, co daje cenę za jedno opakowanie w wysokości 100zł.

Inną opcją jest możliwość zakupu sześciu opakowań produktu, za kwotę 447 zł, co daje cenę za jedno opakowanie w wysokości 74zł. Pozwala to na przeprowadzenie sześciomiesięcznej kuracji.

W przypadku chęci zakupu jednego opakowania jego cena wynosi 149zł.

Najbardziej opłacalną opcją jest złożenie się z przyjaciółką lub dwiema i kupienie 6 opakowań. Wtedy zapłacicie odpowiednio mniej niż w przypadku zakupu tylko jednego opakowania.

Opakowanie zawiera 60 tabletek i powinno wystarczyć na miesiąc stosowania.

Opinie osób stosujących Cellactiv

Większość opinii na temat produktu jest pozytywna. W internecie znajdziemy wiele rankingów wśród, których na podium znajduje się właśnie Cellactiv.

Kobiety, które stosowały Cellactiv piszą:

„Od lat zmagałam się z cellulitem. Poleciła mi go moja mama. Okazał się świetnym środkiem. Polecam każdemu!”

„Dzięki stosowaniu Cellactiv wygląd mojej skóry znacznie się poprawił, a cellulit naprawdę zmniejszył.”

Nie zawsze opinie na temat produktu są jednak pozytywne. Można znaleźć również takie:

„Zadziałał po dłuższym czasie stosowania. Nie polecam osobom chcącym uzyskać natychmiastowe efekty.”

„Kupiłam Cellactiv na portalu aukcyjnym i na mnie nie zadziałał zupełnie, pomimo trzy miesięcznej, systematycznej kuracji. Możliwe, że na mój organizm akurat ten preparat nie działa.”

Czy są dostępne zamienniki dla Cellactiv

Preparatów podobnych do Cellactiv na rynku jest mnóstwo. Jednak realnie posiada on tylko jednego konkurenta – Cellinea.

Cellinea posiada podobny skład co Cellactiv. Gwarantuje osiągnięcie takich samych efektów przy stosowaniu już jednej tabletki dziennie. Pomaga walczyć z bardziej uporczywym cellulitem przy stosowaniu dwóch tabletek dziennie.

Pierwsze efekty zauważalne są po 8 tygodniach regularnego stosowania, jednak jak dowodzą opinie efekty po stosowaniu Cellinea utrzymują się dłużej niż po Cellactiv.

Polecamy przeczytać nasz wpis o tabletkach Cellinea, który jest dostępny po kliknięciu tu.

Czy warto kupić – Końcowa opinia oraz ocena produktu

Zdecydowanie należy polecić kupno Cellactiv. Produkt jest skuteczny i bezpieczny w stosowaniu.

Większość opinii na temat produktu jest pozytywna. Kobiety, które stosowały suplement, potwierdzają jego skuteczność.

Jednak Cellactiv nie pomoże nam w likwidacji bardziej uporczywej formy cellulitu.

Dlatego też naszym typem jest Cellinea. Tabletki o podobnym składzie, jednak zwalczające bardziej zaawansowaną postać cellulitu oraz dłużej utrzymujące efekty, przy takim samym okresie stosowania.

W naszym rankingu tabletek na cellulit preparat ten zajął drugie miejsce z oceną 4,5 gwiazdki.

Podobał Ci się wpis? Oceń go i przekaż go dalej:

Przeczytaj także

Dodaj komentarz